Kurucumuz

1961 yılında Burdur’un Çeltikçi ilçesinde doğdum. İlkokulu ve ortaokulu Çeltikçi ilçesinde bitirdim. 1974 yılında Burdur Endüstrti Meslek Lisesi’nin elektrik bölümüne girdim. Aynı zamanda Burdur’da buluann bakkal dükkanımız ile de ilgileniyordum. Geceleri de aynı bakkalda kalıyordum. Yani pek de kolay bir hayat değildi. 1977 yılında okulu bitirdikten sonra üniversite sınavına girdim. Ancak hiç yabancı dil eğitimi almamama rağmen, yabancı dil gerektiren bir bölümü tercih edince açıkta kaldım. Üniversite sınavının ardından Şeker Fabrikaları A.Ş’nin hazırladığı sınava girerek kazandım ve 13 Ekim 1977 tarihinde Erzurum Şeker Fabrikası‘nda işbaşı yaptım. Orada açılan kadro imtihanını da kazanarak Burdur Şeker Fabrikası‘na nakil oldum. Askerliğimi 1982 yılında Van’da tamamladıktan sonra, Kasım 1982 tarihinde Burdur Şeker Fabrikasında yeniden işbaşı yaptım. Kasım 1983 yılında elektrik I kadrosu ile Niğde Bor Şeker Fabrikası‘na Tayin oldum. 1986 yılında Turhal Şeker Fabrikası‘na Başelektrikçi yardımcısı olarak, 1989 yılında da Uşak Şeker Fabrikası‘na Başelektrikçi olarak tayin edildim. 1992 yılında ise halen çalışmakta olduğum Amasya Şeker Fabrikası‘na özelleştirilmesinin hemen ardından tayin edildim. 2003 yılının ocak ayından beri de açmış olduğum iş yerim aracılığı ile çevre fabrikalara ve kuruluşlara hizmet vermekteyim…

Firma Hakkında

Firmamız 30.01.2003 tarihinde gelişmekte olan Amasya sanayisinin ihtiyaç duyduğu otomasyon, malzeme, bakım ve onarım hizzmetlerini karşılamak amacı ile Hasan ÇAVUŞOĞLU tarafından kurulmuştur. kurulduğu tarihten bu güne kadar 7 mermer, 1 küspe kurutma, 2 tuğla ve 1 yorgan fabrikasına elektrik tesisatı, makina otomasyonu, bakım, onarım ve malzeme satışı alanında hizmet vermiştir. Ayrıca Suluova Belediyesi, Suluova SSK Hastahanesi ile bazı kurum ve kuruluşlara malzeme satışının yanı sıra bakım onarım hizmeti de vermiştir. nüz emekleme çağında sayılabilecek bir kuruluş olmasına rağmen verdiği hizmette sunduğu kalite ve güvenirliliğin bir sonucu olarak yöresinde tanınmış bir firma konumuna yükselmiştir.
Acımasız rekabet koşullarınnın yaşandığı günümüz piyasında ayakta kalabilmenin şartının alınan başarılar kadar bu başarıların sürdürülmesinden geçtiğinin farkında olan ÇAVUŞOĞULLARI ELEKTRİK, çıktığı bu yolda aşılması gereken daha birçok engel bulunduğunun farkında olarak, verdiği hizmette her zaman ön planda tuttuğu KLİTELİ ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ne dayalı çalşıma prensibini hiçbir zaman elden bırakmaması gerektiğinin bilincindedir. Umut ediyoruz ki asla taviz vermeyeceğimiz bu düsturlar ileriki yıllar içerisinde bizi çok daha büyük bir firma yapacaktır. 

Kazancımız Kazancınızdır
   Hasan ÇAVUŞOĞLU